Danube Petfoods
Fenečka 107
11275 Boljevci, Serbia
info@kudopetfood.com

Danube Petfoods
Fenečka 107
11275 Boljevci, Serbia
info@kudopetfood.com

Danube Petfoods
Fenečka 107
11275 Boljevci, Serbia
info@kudopetfood.com

SİZDEN GELEN SORULAR 

1. NEDEN MAMA TANECİKLERİ FARKLI BOY VE UZUNLUKTA?

Soğuk Pres üretim sürecinde, taneler eşit olmayan ölçülerde kendi kendilerine kırılmaktadır ve aynı ölçüde olamazlar. Fakat bu üretim süreci düşük ısı kullanılmasını sağlar ve daha fazla besin değerinin korunmasına imkan tanır, bu da bizim önceliğimizdir. Odak noktamız, ürünümüzün fiziksel görüntüsünden çok kalitesi ve besin bileşenleridir.

2. BAŞKA ÜLKELERDEN BESİN İTHAL EDİYOR MUSUNUZ?

Hayır. Kullandığımız et, sebze ve bitkilerin tamamını Tuna Yöresindeki tedarikçilerimizden sağlıyoruz. Uzak ülkelerden yapılacak uzun ve riskli nakliyelerden kaçınıyoruz. Kudo’nun içerisindekiler her zaman taze ve önemli besin değerleri ile dolu oluyor. Doğadaki hallerine en yakın şekliyle…

3. PAKETİN DİBİNDE NEDEN TOZ HALİNDE ÜRÜN VAR?

Soğuk pres teknolojimizde mama taneciklerini sıkıştırırken yapay hiçbir madde kullanmayız. Bu nedenle taneciklerin ufak bir kısmı ufalanabilir. Paketin dibinde toz halinde gördükleriniz, bu ufalanmalar nedeniyle oluşan aynı yüksek besin değerine sahip mamadır ve öğün olarak sunulmalıdır. Ilık su ile karıştırarak, normal mamanın üzerine bir sos olarak dökebilirsiniz. Buna bayılacaklar.

4. ÜRÜNÜ MUHAFAZA ETMENİN EN İYİ YOLU NEDİR?

Sadece, Direkt güneş ışığı almayacağı kuru serin yerde muhafaza ediniz. Kudo Plastik saklama kaplarını da kullanabilirsiniz.

5. ÜRÜN ODA SICAKLIĞINDA NE KADAR SÜRE İLE MUHAFAZA EDİLEBİLİR?

Paket açıldığında, ürün tazeliğini 4 ila 6 hafta korur. Paketin ağzının her zaman iyi kapatıldığından ve ya hava almayan bir saklama kabında tutulduğundan emin olun. Ürünlerimiz 2,5kg ve 7,5 kglık paketlerde satılır.

6. BU ÜRÜN YAŞLI KÖPEKLER İÇİN DE UYGUN MUDUR?

Evet uygundur. Soğuk pres teknolojisi, doğal formlarındaki yüksek kaliteli içerikleri sayesinde, kolay sindirim (ihtiyar dostlarımız için çok önemlidir) sağlarken, bağışıklık sistemini ve dostunuzun genel sağlığını destekler. SEVGİLİ DOSTUNUZA GÜNLÜK OLARAK BOL MİKTARDA TAZE SU VERDİĞİNİZDEN EMİN OLUNUZ. ÜRÜNÜN TAZELİĞİNİ KORUMAK İÇİN, PAKETİN AĞZINI HER ZAMAN SIKICA KAPATIN VEYA HAVA GEÇİRMEZ BİR SAKLAMA KABI KULLANDIĞINIZDAN EMİN OLUN.
Büyütücü hormonlara antibiyotiklere, yapay tatlandırıcılara, renkleniricilere ve ta koruyuculara ürünümüzde yer yoktur.
Köpeğinizin ihtiyaç duyacağı mama miktarı, boyutuna, yaşına, hareketliliğine ve çevresine göre değişecektir. Basitçe bizim önerdiğimiz miktar ile başlayınız ve onun ihtiyacına göre düzenleme yapınız, her zaman taze su ile servis etmeyi unutmayınız.

Danube Petfoods∙Fenečka 107 ∙11275 Boljevci∙Serbia

@2018 Kudo Dog and Cat food. All rights reserved.

Scroll Up