WASZE PYTANIA

1. DLACZEGO GRANULE SĄ RÓŻNE DŁUGOŚCI I ROZMIARY?

Podczas procesu prasowania na zimno granulki są nierówne i nie mogą być tego samego rozmiaru. Jednak proces ten pozwala na niską temperaturę i utrzymuje więcej składników odżywczych, i to jest naszym priorytetem. Fokus jest na jakości i składzie żywności, a nie na fizycznym wyglądzie produktu.

2. CZY SĄ JAKIEŚ SKŁADNIKI IMPORTOWANE Z PAŃSTWACH Z INNYCH KONTYNENTÓW?

Nie. Korzystamy mięso, warzywa i zioła od lokalnych dostawców z regionu (region Dunaju).
Unikamy długiego i ryzycznego transportu z odległych krajów. Składniki Kudo są zawsze świeże i pełne wszystkich składników odżywczych i ważnych składników - bardziej jak stan naturalny.

3. DLACZEGO JEST KURZ NA DNIE TORBY?

W technologii prasowania na zimno nie używamy żadnych sztucznych składników do wiązania składników odżywczych w granulkach. Mała część produktu jest kruszona, więc kurz, którego można zobaczyć na dnie torby, ma taką samą wysoką wartość odżywczą i może i powinien zostać użyty do jedzenia. Można zmieszać go z ciepłą wodą i przygotować pyszny sos na posiłek swego zwierzaka!

4. CZYM JEST NAJLEPSZA OCHRONA ŻYWNOŚCI?

Zachowywać na chłodnem i suchem miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Można również użyć jednego z plastikowych pudełek do przechowywania KUDO.

5. W JAKI SPOSÓB MOŻNA PRZECHOWYWAĆ TORBY Z SUCHĄ KARMĄ W STANDARDOWYM WARUNKU POKOJOWYM?

Po otwarciu torebki żywność może być przechowywana przez cztery do sześciu tygodni. Zawsze upewnić się, że torebka jest dobrze zapieczętowana lub trzymać karmę w pojemniku na karmę. W ofercie Kudoa można znaleźć opakowania o wadze 2,5 kg i 7,5 kg.

6. CZY TEN PRODUKT JEST DOBRY DLA STARSZEGO PSA?

Tak, jest. Wykonany w technologii tłoczenia na zimno, pozwala na łatwe trawienie (co jest bardzo ważne dla starszych psów) i dostarcza wysokiej jakości składników w naturalnej postaci, poprawia układ odpornościowy i ogólny stan zdrowia twego zwierzaka.
UPEWNIJ SIĘ, ŻE KAŻDEGO DNIA DAJESZ PSU DUŻO ŚWIEŻEJ I CZYSTEJ WODY.
ZAMKNIJ PAKOWANIE MIĘDZY POSIŁKÓW LUB PRZECHOWYWAJ PRODUKT W PRÓŻNIU, ABY ZACHOWAĆ ŚWIEŻOŚĆ.
Bez hormonu wzrostu i antybiotyków, bez sztucznych aromatów, barwników i konserwantów.
Ilość jedzenia, której potrzebuje twój pies, zależy od wielkości, wieku, poziomu aktywności i środowiska. Rozpocznij karmienie zgodnie z naszymi zaleceniami, dostosuj je w razie potrzeby i zawsze zostawiaj świeżą wodę.

Danube Petfoods∙Antifašističke borbe 4/8 ∙11070 Beograd ∙Srbija 

@2018 Kudo karma dla psów i kotów. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up